Перший пост. Блог Сонячного Зайчика: про що це ми?

мамаблог, декрет, Україна

 

Привіт!

Вітаю вас у своєму блозі! 

Сонячий Зайчик – це я, а мій блог – про життя маленької дівчинки на ім’я Віка. У Вікіному житті я з’явилась дивом (мене їй подарував Миколай, коли малеча ще благополучно сиділа в животі). Можна сказати, що я – перша Вікіна іграшка, найпершіша з усіх, і я знаю про неї все.


Спитаєте, відколи це іграшкові кролі стали блогерами?

Річ у тому, що  мама Віки давно мріяла якось систематизувати гори своїх спогадів, вражень та фотографій, пов’язаних із народженням донечки. Але у перші місяці життя малої в мами не вистачало часу і сил; а крім того, наш тато затято пручався будь-яким публікаціям з життя малечі.  Так от – довелося взяти справу в свої лапки (не питайте, чи легко мені ними друкувати; але я стараюся!) Тепер блог веду я, мама мені тільки допомагає, а тато сказав, що на перший Вікусин День Народження його можна опублікувати.


Не знаю, чи доживе технічно (і морально) наш блог до тих  фантастичних часів, коли Віці стукне 18, або хоча б вона стане підлітком. Але кому б не хотілося заглянути у своє дитинство, з купою спогадів, цікавих моментів і зворушливих фотографій? Прочитати повну історію про тінь першого свідомого спогаду? Якщо в запасі кілька тисяч фоток, і мільйони вражень – ними так хочеться поділитися.

Так що ми з мамою створюємо цей блог, найперше, для маленького кучерявого сонечка з найтеплішою усмішкою в світі – Вікусі, а ще – для мам (майбутніх, досвідчених чи свіжоспечених). Може, комусь знадобиться наш досвід –  а може, комусь захочеться порівняти його зі своїм (і переконатись, що ви все зробили правильно, ну бо мами не вміють помилятися 😉


Що думаєте про цей пост? Дуже цікаво!

Scroll Up