Полуниця з грядки восени біля Львова: наші знахідки!

Ніхто ніколи не встигає наїстися вдосталь полуниці в травні і червні. Ну правда? Ну скажіть? Полуниці завжди мало – навіть якщо наморозив цілий холодильник, навіть якщо назакручував цілий підвал! Бо закрутки – то одне, а класна свіжа полуниця – то зовсім інше. 

Ми знайшли класний варіант для сімей з дітьми (і не тільки) – полунична плантація неподалік Раківця. Ну типу їдете як на Раківець (зі Львова 20 хв машиною), далі минаєте “той” поворот, і побачите все самі. Невеличка селф-серв фермочка – великі, доглянуті грядки з полуницею, парники і маленький навіс. Під навісом стоять полички з різними вареннячками, консерваціями і наливками, тара і вага.  І тут  – увага – немає ніякого персоналу!

Чула про таке багато, популярна штука в Німеччині наприклад – на довірі. Зібрав, зважив, лишив гроші під чесне слово. В Україні – не думала, що таке ризикнуть зробити, але… ризикнули! От чесно, найбільше пройняло саме це – з якою довірою зроблений проект. Звісно, власники, напевно, здогадувались, що у нас якби не зовсім Європа, і може бути всяке (а може, й не раз було!) – але все ж, зробили саме так. Мені це – просто вау.

Важиш полуницю, береш собі закруточки за бажанням – гроші скидаєш на картку, з власником зв’язуєшся по вайберу. Полуниця якогось кльового сорту – дуже солодка і ароматна, крупна і гарна! Ціна питання – 70 грн за кілограм. Вхід безкоштовний 🙂

Віка була в захваті – звісно, нам не вдалося порахувати, скільки полуниці вона з’їла прямо з грядки, але не так багато, як та купа задоволення, яку вона отримала від самого процесу 🙂 Ми назбирали собі відеречко, вийшла ціна десь 100 грн. Ну і купили в’ялені в олії помідори (ціна – 120 грн). Крім нас, на фермі (її назва –  ФайнаBerry) була ще одна велика родина з дітьми, і вони теж були в захваті 🙂

Коротше, якщо ви їздите набирати хорошу воду в Раковець, або просто збираєтесь на гриби чи шашлик, можете завезти своїх дітей “на полуницю”. Мені дуже-дуже лайк! Молодці, хлопці – класно і щиро зроблено 🙂 Ми до вас ще заїдемо обов’язково! 

Scroll Up