Мама і фігура: чому потрібно пити воду

Були часи, багато років тому,  я вела групу вконтактах під назвою “Клуб  Ідеальної Фігури” (вона існує ще досі, кому не лінь бавитись з VPN, можете глянути, там море корисної інформації про здоровий спосіб життя, спорт та – звісно – харчування). Ну, а поки що, я час від часу поститиму у свій блог щось корисне. Бо ж ми – мами – попри нові обов’язки і насичений ритм життя, теж хочемо бути красивими і здоровими, правда?
Так от – сьогодні поговоримо про ВОДУ. Всі знають, що її потрібно пити побільше,  але скільки саме, чому і коли? Розказую!

Всім відомо, що перелік корисних якостей води просто величезний. Існують свідчення, що людське тіло, в якому є багато води, володіє швидким метаболізмом і спалює жири набагато швидше, ніж тіло з недоліком вологи.

 

Вода допомагає:

– Нормально переварювати їжу
– Відчувати насичення
– Прекрасно почуватися загалом
– Поповнювати запаси енергії
– Покращує і прискорює роботу мозку
Коли ти п’єш більше води, то твоє тіло звикає до цього і в підсумку запасає менше рідини. Тобто, твоє тіло ніби розуміє, що немає сенсу робити великі запаси води, адже ти даси йому скільки потрібно. Менше води – менше вага тіла! Менше набряків!
Так скільки води тобі потрібно? Ти втрачаєш приблизно 10 склянок води на добу (у звичайний день). У період підвищеної активності ти легко позбавляєшся і від 1 літра води на годину.


Скільки води споживати протягом дня?


Візьми свою вагу в кілограмах, помнож на 31 і отримаєш, скільки грам води тобі необхідно випивати на день. Наприклад, ти важиш 70 кілограм, тоді 70 * 31 = 2170, що приблизно дорівнює 9 чашкам води в день (по 250 грам).
Тобто, в загальному випадку від 8 до 12 чашок води (по 250 мл.) в день. Якщо ти ведеш активний спосіб життя і займаєшся спортом, то тобі буде потрібно ще більше! Може здатися, що це занадто багато і не здійснимо, але почни з декількох склянок на день і надалі ця звичка швидко розвинеться і буде зовсім легко.

Запам’ятай, що кофеїн і газована вода посилюють потребу у воді – будь з ними акуратною.  Намагайся не довіряти спразі. Адже до того моменту, коли мозок подає сигнал про те, що пора випити водички, твоє тіло вже позбулося більшості запасів води. Якщо ти тренуєшся до моменту спраги, то ефективність тренування впаде на 5-10%. Основна ідея – постійно поповнювати запаси води. Тоді твоя ефективність і процес схуднення будуть оптимальними.


Поради про воду:

  • Тримай в машині пляшку з водою.
  • Замість перерви на “покурити” – випий водички.
  • Просте правило: як тільки склянка з водою спорожніла, відразу ж наповни її.
  • Заведи дві пляшки з водою – одна для роботи, а інша для дому. Наповнюй “домашню пляшку” перед сном, а “робочу” перед тим, як піти додому. Кожного дня!
  • В кафе чи ресторані замов просту воду замість газованої (навіть якщо вже замовлений чай або кава і т.д.).
  • Вихідні – дуже відповідальний етап. Будь уважнішою. Тримай ще одну пляшку в холодильнику на випадок, якщо захочеш холодної водички.
 Ну і ще раз наголошу: мова іде про пиття чистої, негазованої і немінералізованої водички. Замініть нею улюблені чаї, соки і компот – і це увійде у корисну звичку! Всім мамусям краси та здоров’я! 

Що думаєте про цей пост? Дуже цікаво!

Scroll Up