Мама в декреті: коли життя – не інстаграм

img_7888

Молодим мамам в декреті треба повісити собі десь на холодильнику нагадування: “Ні в кого в житті не Інстаграм”. В когось, звісно, взагалі печалька, в когось все дуже наближено (вони, може, навіть фільтрами рідко користуються). Але в середньої мами (особливо вранці) все зовсім не так сонячно і вилизано.

В “середньої мами” вранці на плиті збігле молоко, “звідки ця пляма на килимі?”, зайнятий душ. Дитина пищить ультразвуком, поки ти в туалеті, чоловік тупоче по всіх кімнатах в пошуках чогось непопрасованого, гельлак на суперміцній основі чомусь злазить зі швидкістю світла.

І середня мама згадує свої плани про фітнес з бейбі, таку няшну сніжну прогулянку  з подружками і візком, і нову маску для зволоження, і думає. Неа, хай тільки засне на обідній сон, я вирублюся прямо на килимі у вітальні, прямо на тій плямі (її ще вчора не було!).

Чоловік тупоче на вулицю, дитина засипає, мама похмуро оглядає свої володіння, і поміж складанням іграшок і миттям полиць, мимоволі помічає таку маленьку шкарпеточку, загублену серед татових паперів за письмовим столом.

Ну і постить її, бо як без того. Бо це мило і цим хочеться поділитись. Мама п’є каву, волосся висихає під рушником, все налагоджується. Середня мама – щаслива людина, а що ви хотіли 🙂 Навіть якщо трошки прикрашає фільтрами своє життя у соцмережах, і робить селфі лише тоді, коли намальована.

Що думаєте про цей пост? Дуже цікаво!

Scroll Up