Кіно і мами: “Твоїй дитині потрібна саме ТИ”

Мами! І я для вас щось маю!

Хочете кіно, яке заспокоїть ваш мамський перфекціонізм? Це – воно.“Проект “Флорида” ( The Florida Project). Перша його робоча назва була “Діснейленд”, мені вона краще передає суть. Ну типу –  це авторське кіно, незвичне, незвично зняте, незвичні актори, незвичний сюжет, навіть ідея незвича (і від того незрозуміла), це кіно, яке “читається” не на раз-два-три, і тому – кожному дає щось своє.

Попри це, воно чекає свого зоряного часу – воно було номіноване на цьогорічний Оскар (найкраща чоловіча роль другого плану, Віллем Дефо), щоправда, нагорода йому не дісталася.ТАК ОТ!

В цьому фільмі багато вуалей – хтось побачить життя америкосів без прикрас, комусь аукнеться  сумна казка (події відбуваються поруч з Діснейлендом), хтось обуриться інфантильними дорослими. Я після цього фільму, окрім інших вражень, отримала щось нове. Розуміння того, що для кожної дитини – її мама ідеальна. Що діти можуть вирости прекрасними, щасливими і розумними, навіть якщо їх виховують в дешевому мотелі і за кожну вечерю воюють з цивілізацією; якщо мама любить дитину – це правильна любов.

Раджу подивитись всім мамочкам, що гризуть себе сумнівами “а чи все правильно я роблю”. Раджу подивитись всім, хто не вміє бачити хороше навколо, і надто переймається “завтрашнім днем” і “думкою інших”.

Навіть якщо з якихось супероб’єктивних розрахунків, ви – погана людина, погана донька, погана громадянка чи погана подруга, для своєї дитини – ви улюблена і найпотрібніша мама. Їй пощастило з вами (вона так вважає). У своєму мамстві ми можемо бути безстрашними і впевненими у собі – наші діти не оцінюватимуть нас за жодними шкалами. Для цього треба любити своїх дітей (а це не легко). Але це вже зовсім інша історія 🙂

Хто подивиться це кіно  – напишіть, будь ласка, свої враження, дуже цікаво 🙂 Це кіно зараз в прокаті – але для тих, кому не до кіонтеатрів, його можна глянути ось тут

Що думаєте про цей пост? Дуже цікаво!

Scroll Up